Levné sídlo firmy Praha - jak získat nejlevněji sídlo Praha?

Pokud jste se rozhodli změnit sídlo Vaší společnosti za atraktivní sídlo společnosti v Praze a chcete využít opravdu výhodné nabídky, zvolte společnost FIRMIN s.r.o. , která nabízí sídlo společnosti v Praze za bezkonkurenčních podmínek.

Sídlo firmy v Praze za pakatel

FIRMIN nabízí sídla na atraktivních adresách v Praze 2, 3 a 6 za bezkonkurenční ceny. Chcete-li stoupnout v očích klientů a zvýšit prestiž Vaší společnosti, neváhejte a přesedlejte do hlavního města. Vyhnete se tak kontrolám finančního úřadu, závisti konkurence a ušetříte nemalé peníze na nákladech za provoz kanceláře.

Sídlo společnosti v Praze 6 nabízí společnost FIRMIN již od 390 Kč měsíčně a to se smlouvou na 24 měsíců. Sídlo společnosti v Praze 3 nabízí Firmin již od 490 Kč měsíčně a sídlo společnosti v Praze 2 za 590 Kč měsíčně.

Doplňkové služby pro sídlo Praha? Žádný problém!

Poskytnutí sídla společnosti v Praze zahrnuje také poskytnut poštovní adresy, příjem a úschovu poštu, včetně možnosti jejího osobního vyzvednutí, pravidelné oznamování příchozí pošty e-mailem, uvedení společnosti s IČ a jednatelem a souhlas s umístěním sídla a a aktuální výpis z katastru.

Společnost Firmin nabízí řadu doplňkových služeb, které mohou být velmi užitečné. Máte-li zájem, můžete si k sídlu firmy připlatit jeden z balíčků. Zřízení a obnovování dosílky u České Pošty vás vyjde na 150 Kč měsíčně. Domluvit se lze také na přeposílání pošty jednou za týden (300 Kč měsíčně) nebo za měsíc (100 Kč měsíčně). Skenování příchozí pošty vyjde na pouhých 200 korun za měsíc.

Pokud nemáte čas na přípravu návrhu na vklad do obchodního rejstříku při změně sídla firmy, Firmin to udělá za vás. Garantuje, že díky jím vypracovaným návrhem bude do rejstříku úspěšně zapsán.

» Poskytnutí sídla v Praze za nejnižší ceny již od 390 Kč/měsíc, sídlo firmy v Praze ještě dnes! Klikněte pro více informací!

O Praha-sidlo.cz

Získat sídlo firmy v Praze není vůbec složité, přečtěte si naše informace ohledně sídla firmy Praha. Sídlo firmy v Praze má mnohé výhody.

Další zajímavé projekty